Kontakt

Zagreb

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 97 7126 742

+385 1 7987 500

info@optiprint.hr

Servis

+385 97 9394 124

+385 91 4016 169

+385 1 7987 501

servis@optiprint.hr

Varaždin

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 91 4016 173

varazdin@optiprint.hr

Servis

+385 91 4016 174

servis.vz@optiprint.hr

Rijeka

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 91 4016 167

rijeka@optiprint.hr

Servis

+385 91 4016 168

servis.ri@optiprint.hr

Pula

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 91 4016 175

pula@optiprint.hr

Servis

+385 91 4016 176

servis.pu@optiprint.hr

Zadar, Šibenik

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 91 4016 171

zadar@optiprint.hr

Servis

+385 91 4016 172

servis.zd@optiprint.hr

Split

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 91 4016 180

split@optiprint.hr

Servis

+385 91 4016 182

servis.st@optiprint.hr

Osijek, Slavonski Brod

Opti Print Adria d.o.o.

Lastovska 17

10000 Zagreb

Prodaja

+385 99 4968 444

+385 1 7987 500

osijek@optiprint.hr

Servis

+385 99 4968 445

servis.os@optiprint.hr

Kontaktirajte nas

Najam pisača i
višenamjenskih uređaja u boji

Bezbrižno
printanje u boji

Ekološko rješenje
za svaki ured

Profesionalan i učinkovit
servis i podrška